Akumulátorová teleskopická píla 240 cm PM-APW-20C
Kód: PM-PM0744
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Skladom do 2-7 dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
  • Predĺžená tyč 172-240 cm
  • Akumulátor 20V - 2Ah
  • Dĺžka vodorovnej lišty 20 cm
  • Hmotnosť iba 3,25 kg
  • Rýchlosť reťaze 5 m/s
  • Automatické mazanie reťaze
Detailné informácie
Podrobný popis
Elektrický motor s akumulátorom 20V - 2Ah poskytuje dostatočný výkon pre rezanie aj hrubých vetiev. Dĺžka vodící lišty je 20 cm a pracovná dĺžka je 18 cm, čo zaručuje efektívne využitie pri rôznych pracovných úlohách. Kvalitné materiály použité pri výrobe zaisťujú vysokú stabilitu a znižujú únavu pri práci.
Technické špecifikácie:
  • Výrobca: Powermat
  • Model: PM-APW-20C
  • Napájanie: akumulátorové
  • Napätie akumulátora: 20V
  • Kapacita akumulátora: 2Ah
  • Typ batérie: lithium-iontová
  • Rýchlosť otáčania bez zaťaženia: 5 m/s
  • Kapacita olejovej nádrže: 100 ml
  • Dĺžka vodící lišty: 20 cm / 8"
  • Pracovná dĺžka: 18 cm
  • Maximálna dĺžka: 2400 mm
  • Minimálna dĺžka: 1720 mm
  • Úroveň akustického výkonu (LwA): 87,8 dB(A)
  • Úroveň akustického tlaku (LpA): 77,9 dB(A)
  • Hmotnosť s akumulátorom: 3,25 kg
Výbava:
  • Predĺžená píla
  • Popruh na rameno
  • Akumulátorová nabíjačka
  • Akumulátor 2Ah / 20V s univerzálnym upevňovacím systémom INTERpulse