Akumulátorové nožnice PM-ANTK-7.2T
Kód: PM-PM0947
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
  • Aku napájanie
  • Kapacita 1500 mAh
  • Ergonomická rukoväť
  • Šírka noža na trávu 83 mm
  • Dĺžka noža na kríky 120 mm
  • Bezpečnostná poistka
  • Jednoduchá výmena nožov
Detailné informácie
Podrobný popis
AKUMULÁTOROVÉ NOŽNICE NA TRÁVU A KEŘE
Model Powermat PM-ANTK-7.2T
V balení nájdete nôž na trávu so šírkou 83 mm a nôž na keře s dĺžkou 120 mm a medzerou medzi zubami 6 mm. Výměna noža je navrhnutá bez použitia nástrojov, čo umožňuje rýchlu zmenu medzi nožnicami na trávu a nožnicami na keře. Vďaka dvom nožom môžete precízne tvarovať okraje trávnika a malé kríky.
Technické údaje
  • Napájanie nožníc: akumulátorové
  • Napájanie nabíjačky: AC 230 V / 50 Hz
  • Napätie akumulátora: DC 7,2 V
  • Kapacita akumulátora: 1500 mAh
  • Typ akumulátora: lithium-iontový
  • Otáčky naprázdno: 1100 ot./min.
  • Šírka noža na trávu: 83 mm
  • Dĺžka noža na keře: 120 mm
  • Medzera medzi zubami: 6 mm