Bazénový multifunkčný vysávač 1600W 25L PM-OB-1600T
Kód: PM-PM0944Podrobný popis
TECHNICKÉ ÚDAJE
- Napájanie: 230 V / 50 Hz
- Příkon: 1600 W
- Maximálna sací sila: 25 KPa
- Objem zásobníka: 25 L
- Priemer napájacieho kábla: 350 cm
- Dĺžka sacieho potrubia s kolenom: 450 cm
- Dĺžka odvodného potrubia: 210 cm
- Hmotnosť zariadenia: 6 kg
- Škrupina: vyztužený ABS materiál
- Pojezdové kolieska: ložiskové
- Držák na kábel: áno
- Úroveň hluku: 85 dB
OBSAH BALENIA
- Vysávač POWERMAT
- 1x sacia hadica s kolenom
- 1x silná odvodná trubka
- 4x pojezdové kolieska
- 4x predlžovacie plastové trubky
- 1x nadstavec pre mokré / suché sanie s gumou
- 1x nadstavec pre čistenie vodnej plochy
- 1x úzky nadstavec s kefou
- 1x protipožiarne filtre
- 1x penový filter pre mokré sanie
- 1x filtračný sáčok pre odvodnú hadicu
- 1x gumová zátka pre odsávací otvor
- Manuál v slovenčine
SYSTÉM OVLÁDANIA 2v1
Inovatívny ovládací systém pre bazénový vysávač. Tri polohy spínača:
- 0 - vypnutie zariadenia.
- II - manuálny režim pre mokré / suché sanie.
O PRODUKTE
Vysávač POWERMAT s turbínou 1600 W je vyrobený z najkvalitnejších komponentov, čo zabezpečuje jeho vysokú odolnosť. Dvojventilátorová turbína umožňuje ideálne chladenie vinutia.
Ukážka práce vysávača:
- Veľmi jednoduchá intuitívna montáž vysávača.
- Veľmi silná turbína 27 kPa umožňuje zbierať veľké nečistoty.
- Turbína 1600 W pomôže pri upratovaní domácich nečistôt.
- Nezávisle na uhle práce - maximálny výkon.
Príklady použitia:
- Záhrada a okolie domu
- Garáž
- Dielňa
- Dielne kutila
- Sklep
- Upratovanie prístupovej cesty
- Upratovanie interiéru automobilu
- Zbieranie veľkého množstva vody
Vďaka novo navrhnutému motoru, konštrukcii a príslušenstvu sa tento vysávač vyznačuje vysokou silou sania a veľkým výkonom motora, až 1600 W.