Brúska na sadrokartón PM-DG-1400L-PRO 1400W + LED + Vrece
Kód: PM-PM0688
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
  • Bezprachová brúska
  • LED podsvietenie 360°
  • Nastaviteľná rýchlosť otáčania
  • Ergonomická konštrukcia
  • Systém odsávania prachu
  • Možnosť použitia bez vysávača
Detailné informácie
Podrobný popis
TECHNICKÉ ÚDAJE
  • Model: PM-DG-1400L-PRO
  • Napájanie: 230V / 50Hz
  • Podsvietenie pracovnej plochy: ÁNO (LED 360°)
  • Otáčky: 1200-2300 / min
  • Priemer brúsneho papiera: 190 mm (uchytenie na suchý zips)
  • Priemer platne: 180 mm
  • Priemer hadice: 32 mm