Elektrická kosačka PM-KSE-2200MN 2200W 32 cm
Kód: PM-PM1277
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom do 2-7 dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
  • Výkon 2200W
  • Šírka kosenia 32 cm
  • Zberný kôš na trávu 30L
  • 3-stupňová regulácia výšky
  • Ergonomická centrálna rukoväť
  • Bezpečnostné zapnutie napájania
Detailné informácie
Podrobný popis
Technické údaje
  • Model: PM-KSE-2200MN
  • Napájanie: 230V ~ 50Hz
  • Maximálny výkon: 2200W
  • Otáčky: 3400 ot/min
  • Šírka kosenia: 320 mm
  • Výška strihu: 30 / 50 / 70 mm
  • Počet nastavení výšky: 3
  • Objem koša: 30 L
  • Priemer kolies: 4 x 14 cm
  • Hladina akustického tlaku LpA K=3dB(A): 74,4 dB(A)
  • Hladina akustického výkonu LwA K=3dB(A): 94 dB(A)
  • Proklamovaná hladina akustického výkonu LwA K=3dB(A): 96 dB(A)
  • Čistá hmotnosť: 6,2 kg
Vysoký výkon 2200W
Vďaka impozantnému výkonu 2200W si táto elektrická kosačka poradí s akoukoľvek výzvou, vrátane hustej trávy, a zabezpečí perfektne zastrihnutý a rovný trávnik.
Centrálné nastavenie výšky kosenia
Ľahká a pohodlná zmena výšky kosenia je garantovaná centrálnym mechanizmom, ktorý umožňuje jedným pohybom vybrať jednu zo škôl: 30 / 50 / 70 mm. Vďaka tomu môžete prispôsobiť výšku kosenia svojim preferenciám a podmienkam trávnika.
Priestranný a ľahký kôš o objeme 30L
Ľahké nastavenie výšky zavesenia
Bezpečné zapnutie napájania
Odolný plastový kryt s vystuženými stenami
Široký záber kosenia 32 cm
Ergonomická centrálna rukoväť
Vlastnosti
  • Silný motor 2200 W