Elektrická pištoľ na horúci vzduch 2000W PM-OP-2000
Kód: PM-PM0505
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom do 2-7 dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
  • Výkon 2000 W
  • Teplota až 600 °C
  • Trojpolohový spínač
  • Štyri trysky v balení
  • Gumený kryt kábla
  • Úložný kufor súčasťou balenia
Detailné informácie
Podrobný popis
Elektrická pištoľ na horúci vzduch PM-OP-2000 sa pyšní silným ohřívačem s výkonom 2000 W, ktorý dokáže dosiahnuť teplotu až 600 °C. Tento prístroj je ideálnym pomocníkom na odstraňovanie starej farby, olejov a je taktiež perfektný na prácu s tepelnými smrštiteľnými materiálmi a rôznymi plastami. Je vhodný aj na zakladanie ohňa v peci alebo na grile bez potreby podpaľovača.
Ohřívač s výkonom 2000 W je umiestnený v kvalitnej kovovej kapsule, ktorá zabezpečuje vysokú tepelnú izoláciu, a vďaka starostlivému spracovaniu sa kryt nepremieňa.
Technické údaje:
  • Výkon ohřívača: 2000 W
  • Názov napätia: 230 V / 50 Hz