Elektrické miešadlo PM-MI-2600
Kód: PM-PM0666
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
  • Výkon 2600W
  • Menovité napätie 230V
  • 6-stupňová regulácia otáčok
  • Priemer miešača 120mm
  • Ergonomická konštrukcia
  • Závit M14
  • Náhradné uhlíkové kefy
Detailné informácie
Podrobný popis
TECHNICKÉ ÚDAJE:
  • Výrobca: POWERMAT
  • Menovité napätie: 230V~50Hz
  • Výkon: 2600W
  • Otáčky: 0-800 ot/min
  • Druh závitu: M14
  • Priemer miešača: 120mm
  • Celková dĺžka miešača: 590mm
  • Ochranná trieda: II
  • Stupeň ochrany: IP20
  • Hrubá hmotnosť: 4,6kg
VYBAVENIE:
  • Elektrický miešač: PM-MI-2600
  • Miešač: fi 120mm