Elektrické miešadlo PM-MI-2600M
Kód: PM-PM0670
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
  • Výrobca: POWERMAT
  • Výkon: 2600W
  • Otáčky: 0-800 ot/min
  • Priemer miešadla: 120mm
  • Ergonomická konštrukcia
  • 6-stupňová regulácia
  • Závit: M14
Detailné informácie
Podrobný popis
TECHNICKÉ ÚDAJE:
  • Výrobca: POWERMAT
  • Menovité napätie: 230V~50Hz
  • Výkon: 2600W
  • Otáčky: 0-800 ot/min
  • Druh závitu: M14
  • Priemer miešadla: 120mm
  • Celková dĺžka miešadla: 590mm
  • Ochranná trieda: II
  • Stupeň ochrany: IP20
  • Hrubá hmotnosť: 4,6kg
VYBAVENIE:
  • 2x miešadlo o priemere 120mm