Hydrodynamická striekacia jednotka PM-PDM-1500M
Kód: PM-PM0727
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom do 2-7 dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
  • Výkon 1500 W
  • Pracovný tlak až 225 bar
  • Hadica 15 m
  • Bezkartáčový motor
  • Mobilný a jednoduchá manipulácia
  • Rýchle nanášanie farieb
Detailné informácie
Podrobný popis
Hydrodynamická striekacia jednotka 1500W je ideálnou voľbou pre profesionálnych maliarov aj domácich majstrov. S výkonom 1500 W a schopnosťou dosiahnuť pracovný tlak až 225 bar, táto jednotka zaručuje rýchlu a efektívnu aplikáciu farieb.
POWERMAT PM-PDM-1500M
Technické údaje:
  • Příkon zariadenia: 1500 W
  • Pracovný tlak: až 225 bar
  • Max. rýchlosť dodávky média: až 4 L/min
  • Maximálna veľkosť trysky: 0,025” (0,63mm)
  • Druh motora: bezkartáčový
  • Kompresný mechanizmus: membránové čerpadlo poháňané hydraulickým piestom
  • Dĺžka hadice k pištoli: 15m
  • Čistá hmotnosť: 33,6 kg
  • Hrubá hmotnosť: 38 kg
Hlavné vlastnosti a určenie
  • Nižšia spotreba farby v porovnaní s tradičnými metódami, ako sú valček alebo štetec
  • Prispôsobenie maľovania v vertikálnom aj horizontálnom smere
  • Jednotka je mobilná a ľahko použiteľná
Výbava:
  • Striekacia jednotka PM-PDM-1500M
  • Originálne balenie
  • Sací hadica s filtrom
  • Pretlaková hadica
  • Striekacia pištol vrátane rozprašovacej trysky
  • Hadica k pištoli (15m)
  • Sada kľúčov na nastavenie v uzatvárateľnom puzdre
  • ZDARMA - Predĺženie pištole (50cm)
  • Tryska k pištoli 515 (otvor 0,015”, uhol rozprašovania 50°, výťažnosť cca 0,87 l/min)
  • Tryska k pištoli 517 (otvor 0,017”, uhol rozprašovania 50°, výťažnosť cca 1,13 l/min) - (univerzálna pre emulzné a latexové farby)
  • Tryska k pištoli 621 (otvor 0,021”, uhol rozprašovania 60°, výťažnosť cca 1,74 l/min) - (pre akrylové, emulzné a latexové farby)