Hydrodynamická striekacia súprava 1500W PM-PDM-1500MN
Kód: PM-PM1295
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom do 2-7 dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
  • Príkon 1500 W
  • Pracovný tlak 225 bar
  • Hadica 15 m
  • Bezkartáčový motor
  • Rýchlosť striekania 4 L/min
  • Zahrnuté trysky zdarma
Detailné informácie
Podrobný popis
Hydrodynamická striekacia súprava | POWERMAT
1500 W | 225 bar | hadica 15 m | predĺženie pre pištol 50 cm | náhradné tesnenie
Model: PM-PDM-1500MN
TECHNICKÉ ÚDAJE:
  • Príkon zariadenia: 1500 W
  • Pracovný tlak: 225 bar
  • Výkon striekania: 4 L / min
  • Maximálna veľkosť trysky: 0,025” - (0,63 mm)
  • Druh motora: bezkartáčový
  • Stlačovací mechanizmus: membránové čerpadlo (hydraulicky poháňané)
  • Dĺžka hadice k pištoli: 15 m
  • Čistá hmotnosť: 31,8 kg
  • Hrubá hmotnosť: 33,8 kg
VYBAVENIE:
  • Striekací agregát PM-PDM-1500MN
  • Originálne balenie
  • Podtlaková hadica s filtrom (95 cm)
  • Odvodná hadica (80 cm)
  • Striekacia pištol s aplikačnou tryskou
  • Hadica k pištoli (15 m)
  • ZDARMA - Predĺženie pištole (50 cm)
  • Tryska k pištoli 515 (otvor 0,015”, uhol striekania 50°, výkon cca 0,87 l/min)
  • Tryska k pištoli 517 (otvor 0,017”, uhol striekania 50°, výkon cca 1,13 l/min) - univerzálna veľkosť pre emulzné a latexové farby
  • Tryska k pištoli 621 (otvor 0,021”, uhol striekania 60°, výkon cca 1,74 l/min) - pre akrylové, emulzné a latexové farby
UNIVERZÁLNOSŤ APLIKÁCIÍ
EKONOMIKA A EFEKTIVITA
MOBILITA A POHODLNÉ POUŽITIE
VYSOKÝ VÝKON
Striekací agregát s príkonom 1500 W, napájaný napätím 230 V / 50 Hz, dosahuje maximálneho pracovného tlaku až 225 bar. Vysoký tlak umožňuje rýchle a rovnomerné nanášanie farby na veľké plochy, zaisťujúce precíznu povrchovú úpravu a minimalizáciu strát materiálu.