Kotúčová rezačka na obklady 1400W PM-PDG-1400M
Kód: PM-PM0877
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
  • Maximálny výkon 1400 W
  • Otáčky 13000/min
  • Hlava z robustného odliatku
  • Nastavenie hĺbky rezu
  • Obsahuje 2 kotúče
  • Vrátane kľúčov a návodu
Detailné informácie
Podrobný popis
Model: PM-PDG-1400M
TECHNICKÉ ÚDAJE
  • Napájanie: 230 V / 50 Hz
  • Maximálny výkon: 1400 W
  • Otáčky: 13000 / min
  • Rozmery kotúča: 125 mm
  • Maximálna hĺbka rezu: 45° - 26 mm / 90° - 41 mm
OBSAH BALENIA
  • Ručná rezačka POWERMAT
  • 2x kotúč 125x7x22.23 mm
  • 2x redukčný krúžok pre kotúč
  • Súprava kľúčov pre obsluhu náradia
  • Originálne balenie
  • Návod na obsluhu v slovenčine
Jednou z ďalších výhod rezačky je relatívne nízka hmotnosť a dobré vyváženie ťažiska, čo robí obsluhu jednoduchou a príjemnou. Rezačka je vybavená možnosťou nastavenia hĺbky rezu pohybom nahor a nadol, čo umožňuje vykonávať ako plytké, tak hlboké rezy. K zariadeniu je priložený kvalitný kotúč na rezanie dlažby o priemere 125 mm. Vďaka kvalitnému spracovaniu kotúča je zariadenie pripravené na okamžité použitie po vybalení z krabice.