Multifunkčná brúska PM-OWF-170M 3v1 170W
Kód: PM-PM0968
Možnosti doručenia
  • Výrobca: Powermat
  • Model: PO-OWF-170M
  • Výkon: 170 W
  • Ostrič 3v1
  • Diamantový kotúč
  • Priemer vrtákov: 3-13 mm
Detailné informácie
Podrobný popis
Technické parametre
  • Výrobca: Powermat
  • Model: PM-OWF-170M
  • Napájanie: 230 V / 50 Hz
  • Výkon: 170 W