Multifunkčný ostrič 8v1 na nože, vrtáky a reťaze Powermat PM-OWF-200T
Kód: PM-PM0987
Možnosti doručenia
  • Výkon 200 W
  • Napájanie 230 V
  • Ostrenie vrtákov 3-13 mm
  • Ostroj 6-51 mm
  • Nástavce pre rôzne nástroje
  • Doplnky pre efektívne ostrenie
Detailné informácie
Podrobný popis
Multifunkčný ostrič 8v1 na nože, vrtáky a reťaze Powermat PM-OWF-200T je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá efektívne a kvalitné riešenie pre údržbu svojich nástrojov. S výkonom 200 W a napájaním 230 V / 50 Hz poskytuje tento prístroj dostatočnú silu pre širokú škálu aplikácií.
Technické údaje
  • Výrobca: Powermat
  • Model: PM-OWF-200T
  • Napájanie: 230 V / 50 Hz
  • Výkon: 200 W
  • Jmenovité otáčky bez zaťaženia: 5600 ot/min
  • Priemer vrtákov: 3-13 mm
  • Priemer ostrí: 6-51 mm
Výbava
  • Ostrič
  • Nástavec pre vrtáky HSS (118°)
  • Nástavec pre nože a nožnice
  • Nástavec pre dláta a hoblovky
  • Nástavec pre leštenie
  • Nástavec pre sekery
  • Nástavec na hriadeľ (na ostrenie reťazí)
  • Nástavec na hriadeľ (na ostrenie nožníc na živé ploty)
  • Nástavec na hriadeľ (na ostrenie záhradných nožníc a ďalších)
  • Diamantový kotúč
  • Drôtený kotúč
  • Filcový kotúč
  • Vlnený kotúč
  • Brúska
  • Leštiaca pasta
  • Sada hriadeľov, kotúčov, filcov, fréz a brúsnych papírov
  • Ostriaci kameň na diamantové hriadele
Nástavec pre nože a nožnice
Tento nástavec je určený na použitie s brúsnym kameňom pre efektívne ostrenie nástrojov.
Nástavec pre leštenie / brúsenie
Používa sa s vlneným, filcovým alebo drôteným kotúčom pre optimálne výsledky.
Nástavec pre ostrenie seker
Špeciálne navrhnutý nástavec pre presné ostrenie seker pod správnym uhlom.
Nástavec pre vrtáky
Určený na ostrenie HSS vrtákov od 3 do 13 mm s diamantovým potiahnutím.
Nástavec pre dláta a hoblovky
Jedinečný nástavec s reguláciou a magnetmi na ostrenie dlát a hobloviek od 6 do 51 mm.
Sada kotúčov
  • Drôtený kotúč - na brúsenie (50 mm)
  • Kameninový kotúč - na ostrenie (53 mm)
  • Vlnený kotúč - na leštenie (52 mm)
  • Diamantový kotúč - na ostrenie (52 mm)
  • Filcový kotúč - na leštenie (52 mm)
Obsah príslušenstva
  • 19 čiernych korundových kotúčov
  • 13 červených korundových kotúčov
  • 10 brúsnych papírov
  • 3 leštiace filce 12 mm
  • 1 leštiaci filc 25 mm
  • 1 vialka leštiacej pasty
  • 1 brúsku pre hriadele s diamantovým posypom
  • 2 objímky pre hriadele (2,35 mm / 3,2 mm)
  • 6 kotúčikov brúsneho papiera 6 mm
  • 8 kotúčikov brúsneho papiera 12 mm
  • 4 hriadele s diamantovým posypom
  • 1 vysokorýchlostná fréza na mäkké materiály ako drevo, plast a neželezné kovy
  • 1 diamantová fréza
  • 2 brúsne kamene z oxidu hlinitého (pre nehrdzavejúce ocele)
  • 2 karbonové a kremíkové kamene (pre keramiku, sklo, mäkké neželezné kovy)
  • 4 brúsne kamene z oxidu hlinitého a chrómu pre univerzálne použitie
  • 2 hriadele pre kotúče brúsneho papiera (6 mm / 12 mm)