Odsávací kryt proti prachu pre brúsku 125mm PM-OSK-125T
Kód: PM-PM0747
Možnosti doručenia
  • Efektívne odsávanie prachu
  • Pre brúsky 125 mm
  • Konštrukcia pre kotúče 125 mm
  • Vnútorný priemer 47 mm
  • Tri podložky na upevnenie
Detailné informácie
Podrobný popis
Ochrana proti prachu pre odsávanie je ideálnym riešením pre brúsky s priemerom 125 mm a 115 mm. Model Powermat PM-OSK-125T zabezpečuje efektívne odstránenie prachu, čím prispieva k čistote pracovného prostredia počas brúsenia.
Technické údaje:
  • Použitie pre brúsky: 125 mm
  • Určené pre kotúče: 125 mm
  • Vnútorný priemer: 47 mm
V balení: 3 podložky pre upevnenie
  • 45 mm
  • 42 mm
  • 39 mm
Vlastnosti produktu:
  • Je určená pre veľké uhlové brúsky 125 mm na brúsne kotúče s priemerom do 125 mm.