Olejový kompresor Powermat PM-KO-50T-V2
Kód: PM-PM0686
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom do 2-7 dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
  • Výkon motora 2,2 kW
  • Objem nádoby 50 L
  • Maximálny tlak 8 bar
  • Efektívny výkon 392 L/min
  • Robustná konštrukcia z liatiny
  • Bezpečnostný ventil a prepínač
Detailné informácie
Podrobný popis
TECHNICKÉ ÚDAJE:
  • Značka: POWERMAT
  • Napájanie: 230V / 50Hz
  • Výkon motora: 2,2 kW / 3 HP
  • Otáčky: 2850 ot/min
  • Efektívna výťažnosť: 392 L/min
  • Objem nádoby: 50 L
  • Maximálny výstupný tlak: 8 bar
  • Čistá hmotnosť: 39 kg
  • Úroveň akustického výkonu LWA: 97 dB(A)
Výkonnosť a spoľahlivosť
Výkonný kompresor
Dvojplášťový kompresor v usporiadaní V dokáže vyvinúť tlak až 8 bar a zaručuje efektívnu výťažnosť 392 L/min. Napájaný je elektrickým motorom s výkonom 2,2 kW / 3 HP.
Spoľahlivá konštrukcia
Všestranné použitie a bezpečnosť
Regulátor tlaku
Bezpečnostný ventil a tlakový spínač
Tlakový spínač je nastavený na maximálnu hodnotu 8 bar. Keď tlak v nádobe dosiahne túto hodnotu, kompresor sa automaticky vypne. Opätovné zapnutie nastáva, keď tlak klesne pod 6 bar.