Pokosová píla na drevo PM-UK-2200M
Kód: PM-PM0874
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom do 2-7 dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
  • Výkon motora 2200 W
  • Otáčky 3800 min-1
  • Uhol naklonenia -45° až +45°
  • Laserový ukazovateľ
  • LED osvetlenie pracovného priestoru
  • Hmotnosť 20,8 kg
  • Dĺžka napájacieho kábla 205 cm
Detailné informácie
Podrobný popis
Pokosová píla na drevo PM-UK-2200M POWERMAT je výkonný a spoľahlivý nástroj pre každodenné použitie, kombinujúci kvalitné spracovanie a vysokú účinnosť o výkone až 2200 W. Tento model je ideálny na presné šikmé a uhlové rezanie dreva, plastu a ďalších materiálov, čím je perfektným pomocníkom pre domácich majstrov aj profesionálov.
TECHNICKÉ ÚDAJE:
  • Napájanie: 230 V / 50 Hz
  • Výkon motora: 2200 W
  • Otáčky naprázdno: 3800 min-1
  • Veľkosť rezačky: O 305 x O 30 x 2,8 [mm] (40T / 60T / 100T)
  • Uhol naklonenia: -45° / 0° / +45°
  • Šikmé rezanie: 0° až 45° vľavo a vpravo
  • trieda izolácie: II
  • Úroveň akustického tlaku Lpa: 95 dB (A)
  • Úroveň akustického výkonu Lwa: 108 dB (A)
  • Úroveň vibrácií (K = 1,5 m/s2): 2,5 m/s2
  • Hmotnosť zariadenia: 20,8 kg
ĎALŠIE FUNKCIE:
  • Laserový ukazovateľ
  • Podsvietenie LED
VYBAVENIE:
  • Pokosová píla PM-UK-2200M POWERMAT
  • Sad náhradných kief
  • Imbusový kľúč
  • Taška na piliny so zipsom
  • Originálne balenie
  • Návod na obsluhu v slovenčine
VÝŠKA / ŠÍRKA REZANIA:
  • 105 x 330 mm: Uhol | sklon pily: / nastavenie stolu:
  • 60 x 230 mm: Uhol | sklon pily: / nastavenie stolu: 45°
  • 35 x 230 mm: Uhol | sklon pily: 45° / nastavenie stolu: 45°
  • 60 x 230 mm: Uhol | sklon pily: 45° / nastavenie stolu:
FUNKČNÁ PODSTAVA:
LAZEROVÁ ČIARA REZANIA:
POVERTOVÝ ZÁMEK:
ERGONOMICKÁ RUKOVÄŤ S BLOKÁCIOU:
Zariadenie ponúka rýchle a presné rezanie dreva, dosiek aj panelov. Dvojité šikmé rezanie je jednoduché vďaka sklopnej a otočnej hlave. Pila je vybavená výkonným motorom s maximálnym výkonom 2200 W a ľahko vymeniteľnými kiefkami. Laserový vodíci prvok zvyšuje pohodlie a presnosť práce. Napájanie prebieha prostredníctvom elektrickej siete.