Ponorné čerpadlo QJD2-62/15-1.1 G81409
Kód: GE-G81409
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
  • Výkon: 1,1 kW
  • Prúd: 90 l/min
  • Výtlak: 62 m
  • Otáčky: 2800 ot./min
  • Priemer: 95 mm
  • Pripojenie: 1,5"
  • Napájanie: 230V, 50Hz
  • Certifikácia: CE
Detailné informácie
Podrobný popis
Charakteristika produktu:
  • Rýchla a jednoduchá inštalácia
  • Výkon: 90 l/min
  • Nevyžaduje mazanie ani napúšťanie vodou
  • Úplne hermetické
  • Vhodné pre studne s vnútorným priemerom od 100 mm
  • Vysoká kvalita spracovania
  • Mandátna certifikácia CE
Technická špecifikácia:
  • Napájanie: 230V, 50Hz
  • Výkon: 1,1 kW
  • Prúdenie: 90 l/min
  • Výtlak vody: 62 m
  • Otáčky motora: 2800 ot/min
  • Priemer čerpadla: 95 mm
  • Priemer pripojenia: 1,5"
  • Certifikácia: CE
Dodatočné parametre
Kategória: Ponorné a kalové čerpadlá
EAN: 5901477114991
Model: G81409
Výkon: 1100W
Hmotnosť: 12 kg
Maximálny prietok: 90 l/min
Napájanie: 230V/50Hz
Priemer: 9,5 cm
Priemer pripojenia hadice: 1,5"