Stojan na vŕtačku PM-SDW-400
Kód: PM-PM0552
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom do 2-7 dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
  • Stojan na vŕtačku
  • Hmotnosť 1,8 kg
  • Hliníková konštrukcia
  • Nastavenie hĺbky 60 mm
  • Univerzálne uchytenie 38-43 mm
  • Ideálne do dielne
Detailné informácie
Podrobný popis
TECHNICKÉ PARAMETRE:
  • Model: PM-SDW-400
  • Typ: Stojan, vrtací statív
  • Výrobca: POWERMAT
  • Materiál: Hliník, oceľ, plast
  • Hliníková základňa: 220 x 151 mm
  • Možnosť nastavenia hĺbky vŕtania: 60 mm
  • Nastavenie vrtáka vo vertikálnej polohe: ÁNO
  • Hliníkový korpus: ÁNO
  • Výška stojanu: 400 mm