Stolová píla na drevo POWERMAT PM-TPS-1650
Kód: PM-PM0160
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom do 2-7 dní
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
  • Výkon 1650W
  • Max. hĺbka rezu 45 mm
  • Otáčky 2950 ot./min
  • Rozmery kotúča 200 mm
  • Stolná píla na drevo
  • Nástroj na uhlové rezy
  • Hmotnosť 9,6 kg
Detailné informácie
Podrobný popis
TECHNICKÉ ÚDAJE:
  • Napájanie: 230V/50Hz
  • Výkon: 1650W
  • Maximálne otáčky: 2950 ot./min
  • Rozmery kotúča: 200 x 16 x 2,4 mm, 20T
  • Maximálna hĺbka rezu: 45 mm
  • trieda ochrany elektriny: I
  • Stupeň ochrany (IPXX): IP21
  • Rozsah naklonenia stola: 0-45°
  • Akustický výkon LwA: 109,6 dB(A)
  • Rozmery stola: 335 x 505 mm