Vibračná prísavka na dlaždice s vyrovnávacím vibrátorom 2x batéria 21V PM-APWDP-150T
Kód: PM-PM1262
Priemerné hodnotenie produktu je 2,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Skladom
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
  • Akumulátorová vibračná prísavka
  • Napätie 21 V
  • Absorpčná sila až 150 kg
  • Frekvencia vibrácií 100-12000 ot/min
  • 6 rýchlostí a regulácia
  • Dve lithium-iónové batérie 2Ah
  • Vestavané sacie čerpadlo
Detailné informácie
Podrobný popis
Elektronický nástroj na uložení dlažby / Akumulátorová vibračná prísavka 21V + 2 batérie je nepostrádateľný pomocník pre efektívnu inštaláciu dlažby ako v interiéri, tak exteriéri. Vyvinutý značkou POWERMAT, model PM-APWDP-150T, tento inovatívny nástroj zjednodušuje tradičnú ručnú manipuláciu a eliminuje problémy s nesprávnym rozložením lepidla pod dlažbou a veľkými doskami.
Technické údaje:
  • Menovité napätie: 21 V
  • Absorpčná sila: 70-150 kg
  • Plocha prísavky: 280 x 150 mm
  • Počet rýchlostí: 6
  • Maximálna pracovná doba: 15 h
  • Kapacita akumulátora: 2 Ah
  • Typ akumulátora: Lítium-iónový
  • Maximálna doba nabíjania: ~1,5-2 h
  • Napätie napájania nabíjačky: 230 V / 50 Hz
  • Hmotnosť zariadenia s akumulátorom: 2,7 kg
  • Hmotnosť zostavy: 4,5 kg
Obsah balenia:
  • Prísavka Powermat PM-APWDP-150T
  • 2x akumulátor 21V 2000mAh (li-ion)
  • 1x nabíjačka
  • 1x imbusový kľúč
  • 3x filter vzduchového čerpadla (1 namontovaný + 2 náhradné)
  • Návod na obsluhu v slovenčine
  • Transportný kufor
Funkcie:
  • Inteligentná kontrola frekvencie s mnohopolohovým nastavením.
  • Super schopnosť adsorpcie až 150 kg pre jednoduché prilepenie dlažby.
  • Dlhá životnosť batérie s integrovanou lítium-iónovou batériou 2000 mAh.
  • Mechanizmus pružinového zámku pre pohodlnú a beznámahovú manipuláciu.
Veľký rozmer prísavky: 280 x 150 mm
Regulácia sily vibrácií:
Úroveň vodováha:
Umožňuje správne vyrovnanie ukladanej dlažby.
Vestavěné sací čerpadlo:
2 batérie v sade 21V / 2Ah: