Vlákno do vyžínača PM-PKE-1400M
Kód: PM-PM1107
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
  • Výkon motora 1400 W
  • Otáčky 10 000 ot/min
  • Pracovná šírka 300 mm
  • Teleskopické rameno 104-126 cm
  • Regulovateľná rukoväť
  • Hmotnosť 2,7 kg
Detailné informácie
Podrobný popis
Elektrický vyžínač Powermat PM-PKE-1400M je vysoko kvalitný nástroj navrhnutý na efektívnu údržbu vašej záhrady. Ideálne sa hodí na strihanie a tvarovanie okrajov trávnika a je poháňaný výkonným motorom s príkonom 1400 W.
Technické údaje:
  • Napájanie: 230V/50 Hz
  • Výkon motora: 1400 W
  • Otáčky motora: 10 000 ot/min
  • Pracovná šírka: 300 mm
  • Priemer struny: 1,6 mm